Koks hibridinis automobilis geriausias už kainą iki 8000 Eur

Created by hghhhhhhhh 2017-05-10
electrohead(4)
2017-05-11 13:40:40
Kas liečia hibridus, ir už tokią kainą iki 8000 eur, tai pionieriai ir labiausiai išdirbę šią technologiją buvo tik Toyota gamintojas, tad rinktis rekomenduočiau tik iš jo modelių.
Toyota Prius, Toyota Auris, Lexus RX ar pan. priklausomai nuo jūsų poreikio.
Man pačiam labiausiai patiko Toyota Auris nuo 2010 iki 2012, turi labai smagią vienos pavaros greičių dėžę, kuri valdosi kaip kompiuterinio žaidimo "joystic", lengvu piršto prilietimu. Pats variklis 1, 8 litro, ekonomiškas ir pakankamai galingas, iš vietos automobilis įsibėgeja labai smagiai, praktiškai visada paliksite visus už nugaros, nes jį išjudina tik elektrinis variklis kurio sukimo momentas yra labai aukštas, tad norint įvažiuoti į žiedą ypač Vilniuje kur reikia aštresnio važiavimo, tai labai padeda.
O kuro sąnaudos realios yra apie 5, 5 litro mieste (mano rekordas ekonomiškumo buvo 3 litrai), užmiestyje priklauso nuo greičio bet siekia vidutiniškai apie 6, 5 litro.
Įdomumas yra tas kad kuo didesni kamsčiai tuo ekonomiškiau važiuosite, nes iš esmės dirbs tik elektrinis variklis.
O nerekomenduoju Toyota Yaris, nes jo variklis yra tik 1, 5 litro, greičių dėžė taipogi prasta, nors ir mažesnis automobilis, tačiau labai vangus ir tokio malonumo vairuoti kaip Auris nėra.
ElectroHead
koledzas(1479)
2017-05-10 20:58:34
lexus rx
hghhhhhhhhhhhhhhhhhh(1)
2017-05-10 17:41:26
Domina tik hibridiniai automobiliai, praktiški, važinėjama ne tik mieste bet dažnai ir užmiestyje.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree