Dužo automobilio stiklas

Created by aivaras654 2019-10-18
2019-10-18 07:31
Sveiki, ne per seniausiai vyko audra ir mūsų nuosavo namo kieme krito medis. Žinoma jis negalėjo kristi į bet kurią pusę, todėl nukrito tiesiai ant automobilio . Pridaryti nemažai žalos, bet labiau vizualinės. Niekas, apart dužusio stiklo, vairuoti netrukdo, todėl norėjau paklausti, gal kas yra susidūrę su panašia situacija ir gali patarti, kur užsisakinėti stiklą. Kol kas paieškojęs radau vos keletą variantų ir vienas padoriausių atrodo stiklu-ekspertai.lt, tačiau bijau, kad tia tik pirmas įspūdis, todėl prašau pagalbos bei patarimų, kur galėčiau užsisakyti kokybišką stiklą greitai bei žinoma ne už kosminę kainą.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree