Cypia svirtis

Created by User 2015-03-19
2015-03-19 17:02
Sveiki, kaip jau aikšku primerai 2000m anksciau ar veliau pradeda girgzdeti svirtis valdymo, kai gauna lietaus nutylka, bet po to veliau vel pradeda cypti. gal kas zino kokia iseiti, ar jau reikia ja keisti?
2015-03-19 18:02
Ne tik primerai, tas pats būdavo ir su senesniais nisanais, ypač Sunny nuo kokių 1985m iki pat almeru tikrai buvo ta yda.Kažkaip neteko ardyti ir apžiėrėti būtent primerų ar sunny , bet greičiausiai kulisės "sąnariukai", antgaliukai, šarnyriukai sudilę arba užrūdiję, gal pakaktų išvalyti ir patept, jei turi garažą gai pasikrapštyti išsiardyt ir matysi kas kaip
2015-03-19 18:23
Na nezinau kaip ten yra, ten i ta sake dedas 4 sailenblokai, internete ziurinejaus ir vienur buvo parodyta, kad ale ten jie yra klijuojami i ta svirti, o kiek ten tiesos tai neaisku :)

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree