Automoblių remonto paslaugos Vilniuje

Created by User 2013-04-30
2013-04-30 16:19
Naujasis projektas remiasi supaprastintu viešųjų pirkimų principu. Paslaugos ieškantis žmogus projekto internetiniame puslapyje gali nemokamai pateikti užklausą apie turimą problemą ar ieškomą tiekėją. Tiekėjai susisiekia su potencialiais klientais ir siūlo paslaugas su iš anksto įvardinta paslaugos kaina ir klientas išsirenka tinkamiausią pasiūlymą.
„Žmonės internete nuolatos ieško įvairių paslaugų tiekėjų, tačiau informacijos gausa dažnai ne padeda, o tik apsunkina sprendimo priėmimą. Projekto PirkProtingai.lt siekis – padėti išsirinkti geriausią paslaugų tiekėją.“ – teigia projekto vadovas Vilius Aleksejunas.
Projektas startuoja su auto paslaugų kategorija. Užklausas šiuo metu gali pateikti Vilniaus miesto gyventojai. Kategorijų ir regionų pasiūla ateityje plėsis.
Projekto pagrindinis tikslas - palengvinti paslaugų tiekėjo paieškas ir užtikrinti kokybiškų paslaugų pasiūlą. Paslaugų tiekėjai bus kruopščiai atrenkami, o pasiūlymai peržiūrimi projekto koordinatorių. Kokybę užtikrinti padės ir įdiegta atsiliepimų sistema.
Panašios idėjos yra sėkmingai išplėtotos užsienio rinkose, todėl tikimasi ir Lietuvoje pasiekti gerų rezultatų. Pasak Viliaus Aleksejuno, projektas ateityje plėsis ir siūlys platesnį ir įvairesnių paslaugų tiekėjų pasirinkimą visoje Lietuvoje.
Su projekto startu, naujos galimybės atsiveria ir paslaugų tiekėjams: bus galima patikrinti siūlomų paslaugų konkurencinį pranašumą, rasti potencialius klientus vienoje vietoje ir padidinti klientų ratą be pradinių investicijų.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree