Automobilio pirkimas-pardavimas kaip vyksta

Created by Kęstutis 2020-06-05
2020-06-05 00:15
Sveiki, norėčiau sužinot iš patyrusių žmonių kaip vyksta mašinos pirkimas-pardavimas. Tarkim surašom pirkimo-pardavimo sutartį, kas toliau? Reikia važiuoti į regitrą išregistruot mašiną, po to priregistruot savo vardu ir viskas?
2.Jeigu tarkim mašina apdrausta dar trims mėnesiams ir ją parduodu, kaip tas draudimas bus, pasinaikins draudimas ar galima su draudimu mašiną parduot? O jeigu su draudimu parduodant, jam padarius eismo įvykį eitų kaltė ant jo ar ant manęs? ( čia jau tikrai kvailas klausimas )
Ačiū už protingus atsakymus
(7430 / +3)
2020-06-05 00:58
1, butent taip, tik reikia ziuret ka rasai ir kur dedi parasa.2.jei parduodi masina su draudimu, tai nueini i draudima, panaikini sutarti ir gauni kazkiek pinigu ant alaus.Visu tikrai negausi atgal.Kodel?Todel, kad draudimas mano, kad gali daryti ka tinkami:)Zodziu lochina savo klijenta:)Ir neduok dieve atsitiktu koks draudiminis ivykis:)Uztasytu negyvai.Del kaltes, tai neisivaizduoju, bet tikrai zinau, kur pakvimpa pinigais, ten atsiranda kas bando juos paimt:)
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
2020-06-05 15:56
Ačiū, o dar klausimas, iš kur gauti pirkimo-pardavimo sutartį? Tiesiog atsispausdinti iš regitros puslapio ar kažkaip iš Regitros pasiimti reikia? :D
(1792 / +3)
2020-06-05 17:19
galima tiesiog atsispausdinti
2020-06-05 19:25
Ačiū, paskutinis manau klausimas, o jeigu mašina parvežta iš Vokietijos, tai nupirkimas kažkaip sudetingesnis bus ar viskas tas pats? Nereikės ten technikinės praeit ir pnš, kad priregistruot eitų?
(7430 / +3)
2020-06-05 23:43
2020-06-05 19:25 Kęstutis wrote:Ačiū, paskutinis manau klausimas, o jeigu mašina parvežta iš Vokietijos, tai nupirkimas kažkaip sudetingesnis bus ar viskas tas pats? Nereikės ten technikinės praeit ir pnš, kad priregistruot eitų?
jei perki masina su LT registracija, tai atkrenta daug klausimu.Tiesiog pasitikrini ka nori pirkt ir arba perki arba ne.Regitra viska sutvarko.Labai rekomenduojama pinigus po regitros duot.Butinai paziuret ar tas pats kas parduoda yra ir sutartyje irasytas.Pvz uzmest aki i pasa.Protingas zmoga tikrai parodys ir asmens kodo nesleps ir kitaip nevingiuos.Kita kalba, jei masina be reg LT.Turetu arba imone arba fizinis asmuo Lietuvos pilietis pardavinet.Jei yra tik tuscia pirkimo pardavimo sutartis ir FR DE ar dar kokia, rizikuojate patirt nuotykiu..Gerokai dazniau pardavines fizinis asmuo, o formins kaip LT imone.Visais atvejais kai nera LT registracijos, teks praeiti VIN numerio sutikrinima ir TA.Va cia ir buna OPA:)Kai kada gali tekti ir masinai su LT registracija tikrinti VIN ".Taip pat galima uzlekt ir ant ekspertizes.Kai masina is USA, is ne EU, kai yra registruota kaip komercinis transportas(komerc transportui yra keliu metiniai mok ir TA kasmet.Pasidarius ekspertize imanoma pabegt nuo komerc transp kategorijos).Visais atvejais geriau, kai yra LT numeriai.Na, tas visas baletas kainuoja laiko ir pinigu.Todel nevisada pardavejas skuba kazka judeti.Pvz masinoms is USA ekspertize pardavejai gana noriai eina, nes tokie laikai, visi nori masina gaut su LT numeriais.Taip ant greito parasiau, gal kas ka pataisys ka nusnekejau:)
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA
(2836 / +2)
2020-06-06 08:47
2020-06-05 19:25 Kęstutis wrote:Ačiū, paskutinis manau klausimas, o jeigu mašina parvežta iš Vokietijos, tai nupirkimas kažkaip sudetingesnis bus ar viskas tas pats? Nereikės ten technikinės praeit ir pnš, kad priregistruot eitų?
2020-06-05 23:43 maumas wrote:jei perki masina su LT registracija, tai atkrenta daug klausimu.Tiesiog pasitikrini ka nori pirkt ir arba perki arba ne.Regitra viska sutvarko.Labai rekomenduojama pinigus po regitros duot.Butinai paziuret ar tas pats kas parduoda yra ir sutartyje irasytas.Pvz uzmest aki i pasa.Protingas zmoga tikrai parodys ir asmens kodo nesleps ir kitaip nevingiuos.Kita kalba, jei masina be reg LT.Turetu arba imone arba fizinis asmuo Lietuvos pilietis pardavinet.Jei yra tik tuscia pirkimo pardavimo sutartis ir FR DE ar dar kokia, rizikuojate patirt nuotykiu..Gerokai dazniau pardavines fizinis asmuo, o formins kaip LT imone.Visais atvejais kai nera LT registracijos, teks praeiti VIN numerio sutikrinima ir TA.Va cia ir buna OPA:)Kai kada gali tekti ir masinai su LT registracija tikrinti VIN ".Taip pat galima uzlekt ir ant ekspertizes.Kai masina is USA, is ne EU, kai yra registruota kaip komercinis transportas(komerc transportui yra keliu metiniai mok ir TA kasmet.Pasidarius ekspertize imanoma pabegt nuo komerc transp kategorijos).Visais atvejais geriau, kai yra LT numeriai.Na, tas visas baletas kainuoja laiko ir pinigu.Todel nevisada pardavejas skuba kazka judeti.Pvz masinoms is USA ekspertize pardavejai gana noriai eina, nes tokie laikai, visi nori masina gaut su LT numeriais.Taip ant greito parasiau, gal kas ka pataisys ka nusnekejau:)
Man tik šiaip įdomu, pvz. perkant aikštelėse čia, jos būna be TA, jeigu nori pirkti, reeetas kuris sutinka ją pravaryti, bet, pardavėjui pravarius tą tech. apžiūrą, manau, kad VIN-as dar nėra garantuotai tikras, ar klystu, juk tik regitroj jį konkrečiai patikrina ? Aišku, kaip sakei geriausia pinigus atiduot po regitros, bet man atrodo mažai tokių, kurie sutinka taip daryti.

Your message

Questions and comments
Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree