Audi A6 2.5tdi 132kw dingo trauka

Created by User 2015-04-19
User
2015-04-19 15:53:57
Sveiki, gal kas yra susidūręs su tokio automobilio (Audi A6 2000m 2.5 tdi 132kw multitronic) traukos dingimu? Iš pradžių galvojau, kad su dėže kažkas nes labai sunkiai bėgius jungia ir vos kruta, bet buvau keliose vietose pas meistrus važinėjo jie, darė diagnostiką, sakė čia su varikliu bėdos neįpučia galios ar kažką panašaus suvėlė paskutinis, tai dirba lyg ir avariniu rėžimu. Nu žodžiu niekas nenustato kas yra tam varikliui, sakė dar gali būti katalizatorius užsikišęs. Visada atrodo lyg važiuočiau į kalną, taip sunkiai, o jeigu užminu gazą pilnai tai tik dūmą mest juoda pradeda ir vistiek netraukia. Gal galit ką patarti ar parekomeduoti rimtus meistrus kurie turėtų nustatyti kas čia yra, Marijampolė arba Kaune, man patarė tas meistras, kur diagnostiką darė, kad važiuočiau į Birštoną, ten tipo geri dyzelistai. Ką manot?

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree