Audi A4 B8 - 2.0 TDI

Created by sviestas 2019-01-10
2019-01-10 13:19
Sveiki, kreipiuosi į audi A4 B8 turėtojus (2.0 TDI - CM),

Šaltu metu, kai minusas lauke užvedus automobilį girdisi šioks toks cypimas iš po kapoto, neina suprasti ar tai pagr. diržo cypimas ar generatoriaus diržo (ar kažkieno kito), neesu specas, bet prasidaręs kapotą mėginau paklausyti iš kur tas cypimas, tai gal ir ne generatoriaus sritis, neesu tikras.
Tačiau, kai pašyla automobilis, pravažiavus šiektiek tas cypimas dingsta ir garsas įprastas tada, esu pastebėjęs, kai lauke būna šilčiau (pliusinė temperatūra), minėtas cypimas lyg ir neapsireiškia.
Ar pas ką nors tas pats buvę? Ar verta vežti rimčiau tikrinti, ar tai įprasta yra tokiu metu šaltyje esančiai mašinai truputį pacypauti?

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree