Ar reikia atskirų apsaugų motociklininkui

Created by Nojus 2019-06-20
2019-06-20 12:36
Sveiki, esu naujokas ten kur motociklai. Šiuo dalyku pradėjau domėtis visai neseniai ir nusprendžiau, jog noriu ne tik domėtis, bet jau ir pradėt važinet. Labai daug iškilo klausimų renkantis šalmus, pirštines ir t.t.
Bet į šiuos klausimus atsakiau sau ieškodamas internete. Bet poto pamačiau, kad eina pirkt ir atskirai šarvus, bet neradau kol kas internete atsakymo, todėl pamaniau, kad paklausiu forume, kur gausiu greičiau atsakymus, galbūt dar papildomus patarimus ir panašiai. Kalbant apie mano planuojama pirkti motociklą, tai jo pavadinimas yra - Yamaha YZF r125, manau ši informacija taip pat turėtų pagelbėt ;)

Tai noriu jūsų paklausti, ar reikia pirkti atskirai šarvus? Ar užtenka tik visos kitos specialios apsaugos - šalmas, pirštinės, batai, kelnės, striukės
(7202 / +3)
2019-06-20 15:06
kai pagausi "batona", klausimu tokiu nebus:)Eini i parde ir perki max kas yra is tos srities.Nebent megsti vazinet su plezinem sliopkem.Tada jau nieko nereikia, anei salmo.Pardej viska paaiskins, nepatingek pakilt nuo kompo:)Sveikinu, greitai suprasi, koks nepigus reikalas yra mocas.
https://www.youtube.com/watch?v=zGhwoF4H3JA

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree