ar kai auto yra pasibaigus teh apziura 6men galima je vel uzregistruoti ir praeiti teh apziura?

Created by User 2015-03-04
2015-03-04 16:00
ar kai auto yra pasibaigus teh apziura 6men galima je vel uzregistruoti ir praeiti teh apziura?
2015-03-05 14:26
Jei pasibaigė T.A. ir Regitra ją išregistravo, tai tau reikia pradžioj praeiti T.A. ir po to važiuoti į Regitra iš naujo užregistruoti. Jei per šį laikotarpį Regitra dar automatiškai nespėjo išregistruoti, tai pakaks praeiti tik T.A.
Pardavimo atveju: jei Regitra išregistravo, vien dėl to kad nėra T.A., tai tu surašai pardavimo-pirkimo sutartį kad pardavei mašina (pats niekur nevažiuoji ir gali Regitros neinformuoti), o naujas savininkas turės praeiti T.A. ir po to važiuoti į Regitrą užregistruoti savo vardu. Jei pasibaigusi T.A. bet Regitra dar automatiškai neišregistravo, tai važiuojat abu į Regitrą (tu deklaruoji pardavima, o pirkėjas pirkimą) ir naujas savininkas tada važiuoja atlikinėti T.A.

Your message

Questions and comments

Dear Customers, if you can't find answers to your questions in our FAQ, please contact us. We will happily answer all your questions during work hours (Monday-Friday, from 9 am to 5 pm). Leave your detailed comment and your contact information in the form below.
iThis data is needed so that we can contact you
iThis data is needed so that we can contact you
The website uses cookies to help ensure the quality of the services we provide. You can cancel cookies at any time. More info.I agree